Win 7 Internet Security Pro 2013 حذف

Fake Antispyware

Win 7 Internet Security Pro 2013–چگونه برای حذف?

Win 7 Internet Security Pro 2013 نه مشروع برنامه های آنتی ویروس–کلاهبرداری توسط مجرمان سایبر را توسعه داده است. کاربران نباید اعتماد اسکن امنیتی و نتایج نمایش داده شده توسط این نرم افزار، آنها جعلی. سازندگان این اسکنر های امنیتی جعلی هستند که کاربران کامپیوتر unsuspecting حیله گری نشان Win 7 Internet Security Pro 2013 را سقوط خواهد کرد و کلید مجوز خرید خواهد شد رقص. در واقع هیچ یک از تهدیدهای امنیتی است که نشان داده شده توسط این برنامه را بر روی کامپیوتر شما وجود دارد، این سرکش آنتی ویروس این نتایج تقلبی به ترساندن کاربران کامپیوتر به اعتقاد داشتند که کامپیوتر خود را به مسائل امنیتی جدی را نشان می دهد. توجه اگر کاربران کامپیوتر کلیک بر روی دکمه “حذف همه” پس از اسکن امنیتی جعلی که آنها به خرید نسخه کامل این برنامه جعلی خواسته می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Internet Security Pro 2013 حذف

هیچ کس باید خرید این برنامه، کلاهبرداری کل. اگر شما خرید نسخه کامل Win 7 Internet Security Pro 2013 شما پول خود را از دست بدهند و کامپیوتر شما هنوز با این نرم افزار سرکش آنتی ویروس آلوده می شود. سرچشمه از این اسکنر های امنیتی جعلی برای نام تغییر خانواده سرکش به نام Braviax. این خاص سرکش آنتی ویروس نام با توجه به چه سیستم عامل آن – به عنوان مثال بر روی یک کامپیوتر با استفاده از ویندوز ایکس پی سیستم عامل به نظر می رسد این سرکش آنتی ویروس به عنوان ایکس پی اینترنت امنیت نرم افزار 2013 آلوده را تغییر دهید. علاوه بر این است نام های متعددی برای ویندوز 7 سیستم عامل: برنده 7 Antispyware طرفدار 2013 و برنده 7 آنتی ویروس نرم افزار 2013.

win 7 internet security pro 2013 Win 7 Internet Security Pro 2013 حذف

Win 7 Internet Security Pro 2013 بیشتر توزیع معمولا با استفاده از اسکنر های امنیتی جعلی آنلاین است. مانند امنیتی جعلی آنلاین اسکن پنجره های بازشو ترفند unsuspecting کاربران کامپیوتر به این برنامه آنتی ویروس جعلی دانلود:

روش های شناخته شده دیگر را گسترش این اسکنر های امنیتی جعلی عبارتند از: بارگیری در توسط درایو و تروجان ها. برای جلوگیری از چنین برنامه های آنتی ویروس جعلی را بر روی کامپیوتر شما نصب شما نباید اعتماد اسکن امنیت آنلاین و شما همیشه مشروع آنتی ویروس و antispyware برنامه برای محافظت از اینترنت گشت و گذار عادات شما باید استفاده کنید. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر با استفاده از Win 7 Internet Security Pro 2013 آلوده به استفاده از این راهنمای حذف برای از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

خودکار حذف Win 7 Internet Security Pro 2013:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی Win 7 Internet Security Pro 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک بر روی “فعال”: 507

3425-814615-3990 511
513

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد Win 7 Internet Security Pro 2013 فکر می کنم که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه ها و removers جاسوسافزار آیا اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما هم اکنون حذف جاسوسافزار توصیه شده (استفاده از دکمه زیر) دانلود کنید و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس ساختگی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Internet Security Pro 2013 حذف

پاسخ دهید