XP Home Security Plus 2013 حذف

Fake Antispyware

XP Home Security Plus 2013 – حذف دستورالعمل 501 502

XP Home Security Plus 2013 به عنوان یک برنامه آنتی ویروس واقعی–آن اومدی ایجاد شده توسط مجرمان اینترنتی با تنها به منظور فریب کاربران کامپیوتر unsuspecting به خرید یک کلید مجوز برای این اسکنر امنیت سرکش درمان نباید. هنگامی که این نرم افزار جعلی infiltrates کامپیوتر کاربر آن باطل ورودی رجیستری سیستم عامل آلوده به استفاده از کامپیوتر نفوذ تقریبا غیر ممکن است. توجه کنید که تمام تغییرات داده شده در سیستم عامل را از وضعیت آن کاربر کامپیوتر در واقع با بدافزارها و ویروسهای آلوده به نظر می رسد ساخته شده است. XP Home Security Plus 2013 فعال اجرای نرم افزار نصب شده، مجموعه خود را برای شروع خودکار در هر راه اندازی سیستم، hijacks مرورگر اینترنت و غیره.

xp internet security plus 20131 XP Home Security Plus 2013 حذف

بیشتر کاربران کامپیوتر ترساندن به اعتقاد داشتند که ماشین آلات خود را با تهدیدات امنیتی پرخطر انجام این نرم افزار آنتی ویروس سرکش امنیتی جعلی آلوده اسکن و وانمود به تشخیص مختلف تروجان ها, ویروس ها, کرم, پشت درها و غیره. توجه کنید که هیچ یک از تهدیدات امنیتی آلوده واقعی – این برنامه مخرب است فقط تقلید از برنامه های آنتی ویروس مشروع و آن نباید اعتماد باشد. علاوه بر این کاربران کامپیوتر باید کلید مجوز خرید–اگر شما شما ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی و اطلاعات بانکی خود را در معرض خطر است، نه به ذکر است این واقعیت است که کامپیوتر شما آلوده با یک برنامه آنتی ویروس سرکش ماند. اگر شما اسکن رایانه شما برای عفونت های امنیتی XP Home Security Plus 2013 شما می توانید اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را با اسکنر امنیت سرکش است که سعی دارد شما را فریب نفوذ. نادیده گرفتن این کلاهبرداری–راه حق درمان این نرم افزار جعلی حذف از کامپیوتر شما.

وجود چندین سناریو های مختلف چگونه XP Home Security Plus 2013 infiltrates کاربر کامپیوتر: این برنامه سرکش خود را بدون رضایت کاربر با استفاده از آسیب پذیری های امنیتی و تروجان ها بر روی کامپیوتر کاربر در بر داشت را نصب کنید و یا آن را نصب می تواند پیامد اعتماد پیغامهای هشدار امنیتی آنلاین جعلی و تقلبی مخرب آنلاین اسکنر. کاربران کامپیوتر باید درک کنند که این برنامه کلاهبرداری کل–آن را ندارد هیچ ویژگی های مورد نیاز برای برنامه های مشروع امنیتی، این برنامه های جعلی با تنها به منظور فریب کاربران کامپیوتر به خرید آن بی فایده لیسانس کلید آن را از عفونت های امنیتی غیر موجود ایجاد شده است. چشم پوشی از اسکن امنیتی و هشدار پنجره های بازشو نشان داده شده توسط این اومدی و از بین بردن آن را از کامپیوتر شما.

نحوه حذف XP Home Security Plus 2013

XP Home Security Plus 2013 حذف:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره برنامه XP Home Security Plus 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام باز پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک بر روی “فعال”: 511

513 514 3425 814615 3990

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد XP Home Security Plus 2013 فکر می کنم که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه های منظفة والغسيل اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما می توانید دانلود توصیه می شود پاک (استفاده از دکمه زیر) و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس جعلی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Home Security Plus 2013 حذف

پاسخ دهید