حذف autokms.exe

Trojan

AutoKMS به عنوان تمام ابزار فعال سازی کیلومتر ترک خوردگی ابزار – درخواست فعال سازی حساب کاربری برای کارشناسی ارشد وزارت کشور است. توسط antiviruses اکثر این نرم افزار به عنوان یک تهدید ممکن است مشخص می شود اما در اغلب موارد این پرونده harmfull نیست–possitive مارک ناشی از ویژگی های داخلی آن است. همانطور که با هر ابزار هک کردن آن را در معرض خطر خود استفاده کنید.

شامل پایگاه داده های ما 27 فایل های مختلف برای نام پرونده 503 autokms.exe . این پرونده هایی که اغلب متعلق به محصول AutoKMS . . این پرونده هایی که اغلب است توضیحات AutoKMS . Agregate درجه بندی 5 ستاره – 9 بررسی بر اساس است. این فایل اجرایی است. شما می توانید آن در حال اجرا در مدیر وظیفه را به عنوان فرایند autokms.exe.

توضیحات: 510 autokms.exe در پوشه C:Windows واقع شده است. اندازه فایل در ویندوز 7/XP شناخته شده 615,936 بایت (50% از همه رخدادها) و 647,168 بایت و 446,258 بایت یا بایت 614,400 است.
روند بدون شرح پرونده است. پرونده Windows پرونده اصلی نیست. پرونده autokms.exe پرونده ناشناخته در پوشه ویندوز است. این برنامه قابل رویت نیست. بنابراین امتیاز امنیتی فنی 44 ٪ خطرناک است اما همچنین دفعات بازدید: نظرات کاربران.

توصیه می شود 514 autokms.exe ابزار حذف:

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف autokms.exe

پاسخ دهید