حذف DealPly

Toolbar

DealPly ویروس–چگونه به این افزودنی مرورگر را حذف کنید؟

DealPly یک افزونه مرورگر است که صفحه نمایش کوپن تخفیف هنگامی که کاربران کامپیوتر بازديد وب سایت خرید آنلاین (eBay، آمازون و غیره.) است. توسعه دهندگان از این مرورگر فرمت ایالات که این نرم افزار کمک می کند تا کاربران اینترنت صرفه جویی در وقت و پول در حالی که خرید آنلاین. اطلاع با این حال فریبنده توزیع استراتژی که DealPly ویروس یا نرم افزارهای مخرب است یک افزونه مرورگر های مشروع نیست که باعث پسوند مرورگر ناخواسته. وجود چندین سناریو های مختلف چگونه DealPly می تواند نصب شده بر روی کامپیوتر کاربر: شما می توانید این پسوند را از آن صفحه دانلود و شما می توانید از نصب آن و یا این مرورگر پلاگین را می توان همراه با برخی از نرم افزار رایگان و یا دیگر مرورگر فایرفاکس نصب–اغلب نصب چنین طول می کشد بخشی بدون رضایت کاربر.

برای جلوگیری از نصب تمایلی مرورگر فایرفاکس کاربران کامپیوتر باید همیشه از نزدیک هر گام نصب نرم افزار رایگان است که آنها را از اینترنت دریافت اند را بازرسی. توسعه دهندگان نرم افزار آزاد معمولا مرورگر فایرفاکس رایگان برنامه های خود را بصورت پول در اوردن استفاده می کنند. وقتی که نصب شده بر روی کامپیوتر کاربر این پسوند مرورگر کاربران در حال دیدن سایت اینترنت پیگیری خواهد شد و هنگامی که کاربر کامپیوتر را وارد کنید آنلاین وب سایت های خرید کوپن معاملات نشان می دهد. در حالی که DealPly ویروس یا نرم افزارهای مخرب توصیه می کنیم از بین بردن این افزودنی مرورگر نیست.

dealply adware حذف DealPly

اغلب نصب DealPly نتیجه نصب بی پروا نرم افزار آزاد است. اگر شما اذیت توسط تبلیغات “تبعید” (DealPly) احساس که در حال مشاهده آنلاین وب سایت های خرید شما حذف ارائه راهنمای برای از بین بردن این مسائل، از سوی دیگر اگر شما را به نصب این افزونه مرورگر خود و شما می توانید استفاده آن به شما نیازی به مراحل حذف هر گونه استفاده می کنند. توجه کنید که DealPly افزودنی می تواند بر روی کامپیوتر شما همراه با sweetpacks مرورگر فایرفاکس نصب: SweetIM، زنجبیل، GamePacks، VideoConverter، SweetIM برای فیس بوک.

DealPly حذف:

dealply uninstall حذف DealPly

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. دنبال این مطلب “DealPly” را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP: 510

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. دنبال این مطلب “DealPly” را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف DealPly adware اسکن رایانه شما برای هر چپ نصب قطعات و یا عفونت های مخرب ممکن است ناخواسته. Recommended anti-spyware software.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف DealPly

پاسخ دهید