حذف Gimemo Trojan

Trojan

Gimemo Trojan چیست؟

Gimemo Trojan یکی از تروجان ها ransomware نمایش مختلف پلیس جعلی و هشدارها نهاد رسمی مدعی است که صاحب کامپیوتر برخی از تخلف است. به طور معمول، هشدار نمایش داده متهم به فرد مبتلا به دانلود کپی رایت مطالب و یا غیر اخلاقی در حال مشاهده. بسیاری از این پیام اصلی و مشترک توسط خانواده های مخرب نیست، بنابراین آن را تقریبا غیر ممکن است بعضی از نسخه های Gimemo Trojan تشخیص توسط متن و یا به تنهایی طراحی است. اف بی آی ransomware نسخه یا نسخه ransomware پلیس کانادا سوار با دیگر پلیس ویروس تروجان ها به اشتراک گذاشته می شوند. برخی از طرح های Gimemo Trojan توسط این تروجان هر چند استفاده می شود.
Gimemo Trojan وارد سیستم از طریق بهره برداری صفحات و یا پول را از رایانه های شخصی در حال حاضر با بدافزارها آلوده استفاده می شود. تروجان هیچ هشدار قبل نصب را نمایش نمی دهد. بخوان معمول ترین این خانواده است راه مخرب راه اندازی شده است در هر راه اندازی مجدد کامپیوتر. هیچ شکاف کاربر ورود به سیستم و صفحه اخطار بارگذاری، که خانواده ransomware دیگر نشان می دهد وجود دارد. شما همچنین می توانید قفل صفحه نمایش در حالت ایمن با شبکه و خالی روی صفحه نمایش در حالت امن مراجعه کنید. دلیل این است Gimemo Trojan همیشه راه ورود به ویندوز با این نسخهها کار جایگزین می شود. این باعث می شود این انگل دشوار است به خلاص شدن از شر.
Gimemo Trojan می تواند هنوز هم حذف، و گزینه های مختلف برای انجام چنین کاری وجود دارد.

آسان ترین راه این است که در سیستم های که در آن یک حساب کاربری آلوده تنها. این امر مستلزم سیستم اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter را از حساب دیگر. در اغلب موارد، جایگزین سیستم عامل اسکنر سیستم آلوده بیش از حد درمان بود.
اگر شما هیچ حساب کاربر تاثیر پذیری از سیستم، راه دیگر وجود دارد.
1. راه اندازی مجدد به حالت ایمن با خط فرمان. Gimemo Trojan هنوز وجود دارد نباید راه اندازی شود.
2. اجرای regedit. جستجو برای ورود به سیستم.
3. وجود خواهد داشت یک کلید برچسب پوسته تحت ورود به سیستم. باید مرجع Explorer.exe و یا خالی باشد. اگر چیز دیگری اشاره اجرایی در یکی از پوشه های کاربر وجود دارد، آن را با explorer.exe جایگزین.
4. ذخیره تغییرات، راه اندازی مجدد به حالت ایمن با شبکه.
5. اجرای msconfig و غیر فعال کردن تمام نوشته های راه اندازی غیر ضروری. شما باید قادر به راه اندازی مجدد سیستم به طور معمول.
6-نصب و اجرای اسکن http://www.2-removevirus.com/download-scn آن با کامپیوتر و اسکریپتهایی Gimemo Trojan می یابد آن را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Gimemo Trojan

پاسخ دهید