حذف My Super Cheap

Browser Hijacker

My Super Cheap چیست؟

My Super Cheap یک افزونه مرورگر است که قادر می سازد کاربر خود را برای مقایسه قیمت برای سفر و بیمه های مرتبط است. می توانید انتخاب یکی برای یافتن بهترین قیمت برای اجاره اتومبیل پرواز تعطیلات هتل cruises، بیمه درمانی بیمه دندانپزشکی، و غیره. این شرکت در پشت این نوار ابزار Yontoo LLC، همان است که مشتری لایه Yontoo مدیون است. My Super Cheap آثار در اینترنت اکسپلورر, موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم. برنامه Yontoo برای نشان دادن تبلیغات استفاده می کند. توجه به این واقعیت است که سطح امنیتی مرورگر اینترنت را کاهش می دهد دومی به عنوان سخت با لیستی از برنامه های آنتی ویروس مشروع شناسایی است.

My Super Cheap افزودنی به طور مستقیم به ویروس متصل است اما آن را مسئول نمایش تبلیغات آزاردهنده در صفحه فیس بوک و گوگل یا دیگر صفحات وب است که بازدید می کنید. علاوه بر این، با استفاده از کوکی های مرورگر، وب و DOM داده های ذخیره سازی، ادوبی فلش کوکی ها، پیکسل، چراغ و ردیابی فن آوری های دیگر نوار ابزار اینترنت خود را مرور اطلاعات جمع. در داده های جمع آوری آن آدرس IP شماره شناسه انحصاری سیستم عامل، مرورگر اطلاعات وجود دارد، آدرس ها بازدید, صفحات بازدید شده، جستجو نمایش داده شد وارد, و دیگر نرم افزار و سخت افزار اطلاعات. اگر نوار ابزار My Super Cheap در نصب شده برای دستگاه های موبایل، حتی اطلاعات بیشتر خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد توسط این شرکت در پشت آن، مانند دفترچه آدرس با اطلاعات و پیام های SMS و محتویات کارت SD و دیگر ابزار سیستم تماس بگیرید.

اگر چه آن ممکن است به نصب My Super Cheap از آن وب سایت رسمی، شایع ترین راه این adware توزیع بسته بندی آن را با دیگر نرم افزار رایگان است. این راه قانونی گرفتن بیشتر کاربران برنامه کاربردی توسط بسیاری از شرکت های مشابه است. این است که چگونه کار می کند: قربانی برنامه او می خواهد و انتخاب گزینه های نصب خودکار نصب. در طول این جعبه مشخص شده توسط پیش فرض برای برنامه های اضافی به نصب وجود دارد. معمولا کاربر کامپیوتر نه خواندن متن و مطبوعات به سادگی “بعد” به این ترتیب به پایان با نرم افزار ناخواسته.

اگر شما نصب My Super Cheap غیر عمدی به آن را حذف اسرع توصیه می شود. شما ممکن است سعی کنید آن را از کنترل پنل اضافه و حذف برنامه ها در لیست انجام. هنوز بسیاری از زمان سخت نمی باشد که آسان به خلاص شدن از شر از دلیل آن خود را پنهان. توسعه دهندگان نرم افزار آن نصب شده در کامپیوتر قربانی به عنوان زمانی که ممکن است بر روی خط بین قانونی متعادل و ناعادلانه را نکرده است. حتی راهنماهای حذف آنها بسیار دشوار است برای پیدا کردن و معمولا کامل است. سریعترین و ساده ترین راه برای خلاص شدن از My Super Cheap و همچنین بسیاری از دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با استفاده از ابزار حذف خاص است. به عنوان مثال، Spyhunter می توانید آن را حذف کنید و همه پرونده های مربوط به طور خودکار. همه نرم افزار antimalware تابع تشخیص adware بنابراین قبل از اسکن کامپیوتر شما، اطمینان حاصل برنامه شما استفاده موثر در شناسایی و از بین بردن عفونت است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف My Super Cheap

پاسخ دهید