Win 7 Anti-Spyware 2013 حذف

Fake Antispyware

برنده 7 Antispyware 2013–چگونه برای حذف?

برنده 7 سال 2013 Antispyware برنامه های امنیتی است که شما می خواهید برای خرید نیست–کلاهبرداری توسط مجرمان اینترنتی. در واقع آن خالی (پایگاه داده تعریف ویروس هیچ، هیچ ویروس اسکن موتور و غیره) که نرم افزار با استفاده از اسکن امنیتی جعلی برای کاربران کامپیوتر به کلید مجوز خرید فوت و فن است. وقتی که نصب شده بر روی کاربران کامپیوتر برنده 7 سال 2013 Antispyware باعث تغییرات چند در سیستم عامل و مجموعه خود را برای شروع خودکار هر بار که کاربر بوت کامپیوتر.

این نرم افزار آنتی ویروس جعلی بلوک اجرای تمام برنامه های نصب شده و کاربران کامپیوتر مرور قابلیت های محدود. همراه با پیغامهای هشدار امنیتی جعلی این تغییرات رجیستری خدمت هدف موجب ترس کاربران کامپیوتر به اعتقاد داشتند که کامپیوتر خود را با چند عفونت های مخرب و ویروس آلوده شده است. مجرمان اینترنتی برنده 7 سال 2013 جاسوس یاب به شبیه به محصول آنتی ویروس را طراحی کرده اند، شما باید با آن است به نظر می رسد حرفه ای تحت تاثیر قرار.

win 7 anti spyware 2013 new Win 7 Anti Spyware 2013 حذف

تمام فرآیندهای نشان داده شده توسط این برنامه سرکش جعلی–کامپیوتر شما آلوده شده توسط هر نوع مخرب است که توسط این برنامه نشان داده است. این نرم افزار جعلی سرچشمه از خانواده جعلی آنتی ویروس Braviax و آن را قادر به تغییر نام آنرا بر این اساس به چه سیستم عامل آن می شود به نام. برای مثال این آنتی ویروس تقلبی در ماشین XP ویندوز نظر می رسد به عنوان ایکس پی Antispyware 2013. مقررات که خرید مجوز برای پیروزی 7 سال 2013 آنتی ویروس بسیار توصیه می شود – شما ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی و اطلاعات کارت اعتباری شما را در خطر می باشد. پنجره های بازشو اخطار امنیتی جعلی و اسکن نشان داده شده توسط این برنامه های مخرب را نادیده بگیرید.

هنگامی که آلوده به برنده 7 Antispyware 2013 شما نباید سعی کنید حذف عفونت های امنیتی شناسایی دستی، همانطور که در بالای آن برنامه آنتی ویروس جعلی است و شامل تشخیص لیست فایل های سیستم عامل تصادفی. این نرم افزار آنتی ویروس جعلی تروجان ها و وب سایت های مخرب است که توزیع شده. کاربران باید مراقب باشید در حالی که باز ایمیل پیوست دانلود کدک های ویدئویی و به روز رسانی نرم افزار (دانلود کدک های ویدئویی و به روز رسانی نرم افزار تنها از منابع معتبر). Infiltrations با نرم افزار های سرکش چنین به عنوان برنده 7 سال 2013 Antispyware را می توان با استفاده از برنامه های آنتی ویروس و antispyware مشروع مانع. در رایانه شما در حال حاضر با پیروزی 7 Antispyware 2013 شما باید استفاده از این راهنمای حذف و از بین بردن این آنتی ویروس جعلی را از کامپیوتر خود را آلوده.

برنده 7 سال 2013 Antispyware حذف:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه است که در بالا قرار دارد راست گوشه پنجره اصلی برنده 7 سال 2013 Antispyware، و هنگامی که ثبت نام پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و “فعال کردن” را کلیک کنید:

3425-814615-3990

هنگامی که کلید ثبت نام، برنده 7 سال 2013 Antispyware فکر می کنم، که کلید مجوز را خریداری و تولید جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد وارد شود. همچنین شما برای اجرای برنامه ها و removers جاسوسافزار آیا اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما هم اکنون حذف جاسوسافزار توصیه شده (استفاده از دکمه زیر) دانلود کنید و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس ساختگی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Anti-Spyware 2013 حذف

پاسخ دهید