Win 7 Defender حذف

Fake Antispyware

Win 7 Defender–چگونه برای حذف?

Win 7 Defender سرکش آنتی ویروس برنامه که نباید اعتماد باشد–آن را نمایش می دهد اسکن امنیتی جعلی و تلاش برای متقاعد کردن کاربران کامپیوتر unsuspecting به خرید آن کلید مجوز غیر قابل استفاده است. در حالی که این برنامه یک رابط کاربر به دنبال حرفه ای شما نباید اشتباه آن را به نرم افزار امنیتی مشروع خود اومدی ایجاد شده توسط مجرمان اینترنتی. وقتی که نصب شده بر روی کامپیوتر کاربر این برنامه جعلی به تغییرات سیستم عامل خاصی را (اجرای برنامه های نصب شده را غیر فعال, غیر فعال کردن مدیر وظیفه و غیره)، علاوه بر این بلوک Win 7 Defender مرورگرهای اینترنتی توسط بیان کرد که یک وب سایت برای بازدید که آلوده است. توجه که در واقع کامپیوتر شما نمی توسط بدافزارها و ویروسهای است که نشان داده شده توسط این جعلی ضدویروس, Win 7 Defender هر آلوده است را به وضعیت نگاه کنید راه دیگر به ترساندن کاربران کامپیوتر به فکر که کامپیوتر خود را با عفونت های امنیتی پرخطر آلوده شده و به فروش بی فایده آن نسخه کامل که ظاهرا آنها حذف می خواهد.دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Defender حذف

win 7 defender fake av Win 7 Defender حذف

این برنامه آنتی ویروس جعلی سرچشمه از یک خانواده از جنایتکاران و مجرمین نام Braviax و قادر به انطباق با نام با توجه به چه سیستم عامل آن می شود. به عنوان مثال عفونت های مشابه بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز ایکس پی را به عنوان مدافع ایکس پی شود. توجه کنید که پیغامهای هشدار امنیتی و لیست های تشخیص تهدید امنیتی فقط در تولید شده و کاملا غلط. اگر شما اسکن رایانه شما برای عفونت های امنیتی Win 7 Defender شما می توانید مطمئن شوید که شما با یک برنامه آنتی ویروس جعلی است که باید حذف شود از کامپیوتر شما برخورد.

Win 7 Defender توسط مجرمان اینترنتی که تروجان بارگیری در توسط درایو و وب سایت های مخرب برای گسترش برنامه های آنتی ویروس جعلی خود استفاده می کنند گسترش بودن. هستند دیگر راه بسیار محبوب گسترش چنین اسکنر امنیت سرکش پنجره های بازشو اخطار امنیتی جعلی آنلاین (تصویر زیر). توجه کنید که شما نباید اعتماد هر اسکنر امنیت زندگی می کنند و یا پیام های هشدار دهنده که شما در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت ممکن است آمده–آنها جعلی و گسترش نرم افزار های سرکش آنتی ویروس مانند Win 7 Defender استفاده می شود. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر با این سرکش نفوذ راهنمای ارائه شده حذف برای از بین بردن آن را از رایانه استفاده کنید.

اسکنر امنیت آنلاین جعلی و هشدار پیام به گسترش سرکش Win 7 Defender استفاده می شود:

fake mse alert Win 7 Defender حذف

دانلود نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود برای از بین بردن این نرم افزار آنتی ویروس جعلی. اگر نمی توانید، acess مرورگر اینترنت شما با استفاده از کامپیوتر آلوده استفاده از یک پاک برای حذف این را دانلود و استفاده از رسانه قابل انتقال (سی دی، USB و غیره) را به آن انتقال به کامپیوتر آلوده. توجه اگر شما با استفاده از کامپیوتر تمیز برای دانلود روب که این سرکش نیز اجرای برنامه های مسدود همچنین دانلود ارائه رجیستری تعمیر (لینک دانلود در زیر). هر دو پرونده را به دستگاه آلوده انتقال اولین اجرا تعمیر رجیستری و سپس اجرا اسکن کامل را با حذف توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Defender حذف

پاسخ دهید