حذف Win 7 Internet Security Plus 2013

Fake Antispyware

Win 7 Internet Security Plus 2013 (جعلی آنتی ویروس)–چگونه برای حذف این اومدی?

Win 7 Internet Security Plus 2013 برنامه ای است که باید توسط کاربران مورد اعتماد است. کلاهبرداری توسط مجرمان سایبر را توسعه داده است در حالی که در نگاه اول آن را به عنوان یک برنامه آنتی ویروس مشروع در واقعیت ظاهر می شود. این برنامه سرکش موتور اسکن ویروس نه پایگاه داده تعریف ویروس اما آن انجام اسکن امنیتی و تولید لیست طولانی از ظاهرا تروجان ها و نرم افزارهای مخرب شناسایی ندارد. آنتی ویروس سرکش Win 7 Internet Security Plus 2013 که تنها به منظور فریب کاربران رایانه به خرید آن نسخه کامل که ظاهرا همه از عفونت های امنیتی شناسایی حذف اطلاع. در واقع این نرم افزار جعلی وانمود به شناسایی تهدیدات امنیتی است که در واقع بر روی کامپیوتر کاربر وجود ندارد. علاوه بر این نرم افزار مخرب نیز امنیتی جعلی هشدار پنجره های بازشو که تهدید امنیتی غیر موجود مختلف گزارش نشان.

حالات ممکن است چندین چگونه وجود دارد Win 7 Internet Security Plus 2013 infiltrates کاربر کامپیوتر–خود را می تواند بدون رضایت کاربر با استفاده از تروجان ها نصب یا کاربران کامپیوتر می تواند به دانلود این کلاهبرداری با استفاده از پنجره های بازشو اخطار امنیتی جعلی آنلاین آسانی خار. پس از نصب در آنهایی که کامپیوتر سرکش این ورودی رجیستری سیستم عامل آلوده را ویرایش خواهد کرد – خود را برای شروع خودکار در هر راه اندازی سیستم قرار خواهد شد، آن را به مدیر وظیفه ندادن و آن نیز اجرای تمام نرم افزار نصب شده مسدود می کند. اگر شما Win 7 Internet Security Plus 2013 روی رایانه شما باید تمام اطلاعات نشان داده شده توسط این نرم افزار سرکش را نادیده بگیرد، علاوه بر این shoudn’t شما خرید این اومدی. راه درست این نرم افزار مخرب درمان حذف آن از رایانه است.

win 7 internet security pro 2013 حذف Win 7 Internet Security Plus 2013

Win 7 Internet Security Plus 2013 سرچشمه از خانواده جعلی از برنامه های آنتی ویروس به نام Braviax و همه اعضای این خانواده است از قابلیت تغییر نام. برای مثال بر روی یک کامپیوتر در حال اجرا سیستم عامل ویندوز ایکس پی خود را به عنوان و غیره 2013 ایکس پی اینترنت امنیت به علاوه نشان می. اگر شما چنین برنامه روی رایانه شما می تواند اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را با نرم افزار سرکش آنتی ویروس آلوده شده است. فعال کردن نسخه کامل این نرم افزار برای ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی برابر. برای محافظت از کامپیوتر شما از چنین برنامه های سرکش شما سیستم عامل خود و تمام نرم افزار نصب شده (فلش، جاوا و غیره) روز باید نگه دارید. Elmiminate این کلاهبرداری از رایانه استفاده به راهنمای ارائه شده حذف.

جعلی امنیت آنلاین پیغامهای هشدار مورد استفاده برای توزیع Win 7 Internet Security Plus 2013 (در صورتی که پیام مشابه را در مرورگر اینترنت خود چنین وب سایت بدون کلیک کردن بر روی پنجره های بازشو چنین ترک باید نگاه می کنید):

خودکار حذف Win 7 Internet Security Plus 2013:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی برنده 7 اینترنت امنیت نرم افزار 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک بر روی “فعال”: 507

3425-814615-3990
511

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد Win 7 Internet Security Plus 2013 فکر می کنم که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه ها و removers جاسوسافزار آیا اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما هم اکنون حذف جاسوسافزار توصیه شده (استفاده از دکمه زیر) دانلود کنید و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس ساختگی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Win 7 Internet Security Plus 2013

پاسخ دهید