Win 7 Total Security Plus 2013

Fake Antispyware

Win 7 Total Security Plus 2013–چگونه برای از بین بردن این اومدی?

Win 7 Total Security Plus 2013 برنامه ای است که نباید اعتماد باشد–این تهدیدات امنیتی غیر موجود را نشان می دهد و سپس سعی کنید کامپیوتر کاربران مجبور به خرید نسخه کامل آن از بین بردن آنها. این برنامه آنتی ویروس جعلی است که سرچشمه از یک خانواده از اسکنر های امنیتی جعلی به نام Braviax است. هنگامی که این نرم افزار سرکش infiltrates کامپیوتر کاربر آن را مدخل رجیستری سیستم عامل آلوده را ویرایش خواهد کرد و خود را برای شروع خودکار در هر راه اندازی سیستم تنظیم می کند، دیگر تغییرات به رجیستری شامل اجرای نصب نرم افزار را مسدود کردن و غیرفعال کردن مدیر وظیفه. توجه کنید که Win 7 Total Security Plus 2013 این تغییرات را به وضعیت ظاهر می شود که کاربران کامپیوتر در واقع چند پرخطر آلوده به بدافزارها است شناسایی شده توسط این نرم افزار آنتی ویروس سرکش را می سازد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Total Security Plus 2013

به علاوه بر ترساندن کاربران کامپیوتر به فکر که کامپیوتر خود را با تروجان ها و بدافزارها و ویروسهای آلوده این نرم افزار جعلی پیغامهای هشدار امنیتی جعلی را ایجاد می کند. در واقع هیچ یک از عفونت وجود دارد در کامپیوتر آنهایی و همه پیغامهای هشدار امنیتی همراه با تشخیص تهدید امنیتی طولانی لیست کاملا جعلی متوجه که. کاربران نباید به خرید نسخه کامل این برنامه این اومدی – فعال کردن نسخه کامل Win 7 Total Security Plus 2013 معادل ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی است. اگر شما این برنامه در رایانه شما می تواند اطمینان حاصل کنید که رایانه با نرم افزار سرکش آنتی ویروس آن تلاش برای حقه بازی شما infiltrates.

xp internet security plus 20132 Win 7 Total Security Plus 2013

Win 7 Total Security Plus 2013 سرچشمه از خانواده Braviax است و قادر به تغییر این نام (این آنتی ویروس سرکش می تواند نام با توجه به چه سیستم عامل آن می شود سازگار). به عنوان مثال این خاص سرکش آنتی ویروس بر روی یک کامپیوتر در حال اجرا سیستم عامل ویندوز ایکس پی شود به عنوان کل امنیت XP علاوه سال 2013، ایکس پی آنتی ویروس پلاس 2013 و غیره. اغلب چنین اسکنر های امنیتی جعلی جعلی امنیت آنلاین هشدار پیام ها و وب سایت های مخرب و تروجان ها با استفاده از گسترش است. برای آنهایی که محافظت از کاربران اینترنت گشت و گذار عادات همیشه مشروع برنامه های آنتی ویروس و antispyware باید استفاده، علاوه بر این نرم افزار نصب شده (جاوا، فلش و غیره) و سیستم عامل خود به روز نگه دارید باید. با استفاده از روش حفاظت چنین کار برای مجرمان اینترنتی بسیار پیچیده تر سازد. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر با این سرکش آنتی ویروس نفوذ باید دستورالعمل ارائه شده حذف استفاده کنید و از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

Win 7 Total Security Plus 2013 حذف:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی Win 7 Total Security Plus 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک بر روی “فعال”: 508

3425-814615-3990
512

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد Win 7 Total Security Plus 2013 فکر می کنم که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه ها و removers جاسوسافزار آیا اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما هم اکنون حذف جاسوسافزار توصیه شده (استفاده از دکمه زیر) دانلود کنید و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس ساختگی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Total Security Plus 2013

پاسخ دهید