حذف XP Antivirus Plus 2013

Fake Antispyware

XP Antivirus Plus 2013 سرکش آنتی ویروس برنامه که نباید اعتماد باشد است. این برنامه با استفاده از روش های فریبنده به فروش کلید گواهینامه به منظور حذف عفونت امنیتی است که در واقع بر روی کامپیوتر کاربر وجود ندارد. این برنامه یک برنامه آنتی ویروس مشروع نیست، آن است که توسط مجرمان اینترنتی به فوت و فن unsuspecting کاربران کامپیوتر به خرید کلید گواهینامه های جعلی ساخته شده است. اگر شما اسکن رایانه شما برای عفونت های امنیتی XP Antivirus Plus 2013 شما می تواند مطمئن است که شما در حال برخورد با سرکش ضدویروس که سعی دارد شما را فریب. در واقع هیچ یک از عفونت امنیتی است که نشان داده شده توسط این برنامه جعلی را بر روی کامپیوتر شما وجود دارد، این نرم افزار مخرب انجام اسکن امنیتی جعلی و نشان می دهد لیست تشخیص نرم افزارهای مخرب نادرست برای ترساندن کاربر کامپیوتر به اعتقاد داشتند که کامپیوتر خود را شدت آلوده می شوند.

علاوه بر این برنامه آنتی ویروس سرکش تولید پیغامهای هشدار امنیتی جعلی و غیر فعال می کند نصب مرورگرهای اینترنتی. هنگامی که آلوده به XP Antivirus Plus 2013 این برنامه انجام اسکن امنیتی جعلی هر بار که شما به بوت شدن سیستم عامل خود را–این اسکنر های امنیتی جعلی تغییر کلید رجیستری سیستم عامل شما متوجه خواهد شد که در آن می شود و خود را برای شروع به صورت خودکار در هر راه اندازی سیستم تنظیم می کند. XP Antivirus Plus 2013 سرچشمه از خانواده جعلی از برنامه های آنتی ویروس برای آن Braviax، نام این خانواده شناخته می شود نام تغییر سرکش امنیت اسکنر. به عنوان مثال این نرم افزار سرکش خاصی بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 7 نظر می رسد به عنوان برنده 7 آنتی ویروس پلاس 2013. اگر شما خرید این اسب چموش امنیت توجه داشته باشیم که اسکنر شما ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی و رایانه هنوز آلوده می شود.

xp antivirus plus 2013 حذف XP Antivirus Plus 2013

XP Antivirus Plus 2013 استفاده از بارگیری در توسط درایو، تروجان ها و اسکنر های امنیتی جعلی آنلاین است که توزیع شده. برای جلوگیری از نفوذ چنين سرکش امنیت اسکنر کاربران کامپیوتر اغلب سیستم عامل خود و تمام نرم افزار نصب شده باید بروز رسانی، علاوه بر این کاربران باید برنامه های آنتی ویروس و antispyware مشروع استفاده کنید. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر با این نرم افزار جعلی پرداخت می shoudn’t برای آن آلوده کلید گواهینامه های جعلی و شما آن را از کامپیوتر شما باید از بین بردن. نسخه کامل است اگر شما در حال حاضر payed، تماس با شرکت های کارت اعتباری شما و اختلاف اتهامات، توضیح به آسانی که شما را به خرید یک برنامه آنتی ویروس جعلی خار شده اند.

نحوه حذف XP Antivirus Plus 2013

خودکار حذف XP Antivirus Plus 2013:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره برنامه XP Antivirus Plus 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام باز پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک بر روی “فعال”: 507

509 510 3425 814615 3990

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد XP Antivirus Plus 2013 فکر می کنم که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه های منظفة والغسيل اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما می توانید دانلود توصیه می شود پاک (استفاده از دکمه زیر) و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس جعلی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف XP Antivirus Plus 2013

پاسخ دهید