حذف XP Defender

Fake Antispyware

XP Defender–چگونه به آن را از کامپیوتر خود حذف کنید؟501 502

XP Defender برنامه آنتی ویروس جعلی است که توسعه یافته توسط مجرمان اینترنتی است که تنها به منظور فریب کاربران کامپیوتر به خرید این نرم افزار غیر قابل استفاده. در حالی که در نگاه اول این برنامه می رسد حرفه ای در واقع این اومدی که نمایش اسکن امنیتی جعلی و تولید لیست تشخیص نرم افزارهای مخرب و ویروس نادرست است. توجه کنید که XP Defender یک ویروس اسکن موتور و پایگاه داده تعریف ویروس نه ندارد–آن نتایج اسکن امنیتی یکسان و امنیتی هشدار پاپ آپ در هر رایانه ای که در آن infiltrates می دهد. وضعیت به نظر می رسد بیشتر این برنامه آنتی ویروس جعلی تهدید نیز اجرای تمام بلوک را به نصب نرم افزار و مرورگرهای اینترنتی برای کاربر بلوک. هر بار که کاربران کامپیوتر می خواهم امتحان کنید برای باز کردن بعضی از برنامه های نصب شده یا فهرست اینترنت XP Defender یک پیام هشدار امنیتی جعلی را نشان می دهد و بخواهید برای فعال کردن نسخه کامل به منظور حذف ظاهرا شناسایی ویروس ها و جاسوس افزارها عفونت.

در واقع کامپیوتر شما آلوده شده توسط هر یک از تهدیدات امنیتی توسط XP Defender شناسایی شده است، علاوه بر این شما نباید تلاش برای شناسایی فایل ها را به صورت دستی حذف کنید–شما می تواند آسیب به سیستم عامل خود را (این نرم افزار سرکش فايلهاي انتخاب شده به عنوان عفونت های امنیتی تشخیص). این اسکنر های امنیتی جعلی از یک خانواده جعلی از برنامه های آنتی ویروس به نام Braviax hales و قادر به تغییر نام با توجه به چه سیستم عامل می شود. این سرکش خاص ضدویروس اجرا بر روی یک کامپیوتر ویندوز 7 در حال اجرا به عنوان برنده 7 مدافع به نظر می رسد.

xp defender fake av حذف XP Defender

مدافع پیروزی 7 نباید اعتماد باشد–کلاهبرداری ایجاد شده به سرقت پول از کاربران کامپیوتر unsuspecting که می افتد برای حیله گری نشان داده شده توسط این نرم افزار جعلی و خرید نسخه کامل است. اگر شما قبلا payed برای این اومدی شما شرکت کارت اعتباری شما و اختلاف اتهامات توضیح به آسانی که شما را به خرید یک برنامه آنتی ویروس جعلی خار شده اند باید تماس بگیرید. احتمالا کامپیوتر شما با این نرم افزار سرکش زمانی که شما بازدید وب سایت مخرب و یا شما را به دانلود آن را توسط جعلی امنیت آنلاین پنجره های بازشو (زیر نمونه) آسانی خار شده آلوده کردم. اگر شما اسکن رایانه شما برای تهدیدات امنیتی XP Defender شما می توانید مطمئن شوید که شما با یک برنامه آنتی ویروس سرکش که باید حذف شود از کامپیوتر شما برخورد.

fake microsoft antivirus 2013 message حذف XP Defender

fake windows security center message حذف XP Defender

نحوه حذف XP Defender

XP Defender حذف:

دانلود نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود برای از بین بردن این نرم افزار آنتی ویروس جعلی. اگر شما مرورگر اینترنت شما استفاده از کامپیوتر آلوده با استفاده از یک تمیز به حذف این دانلود و استفاده از رسانه قابل انتقال (سی دی، USB و غیره) را برای انتقال آن به کامپیوتر آلوده دسترسی نیست. توجه اگر شما با استفاده از کامپیوتر تمیز برای دانلود روب که این سرکش نیز اجرای برنامه های مسدود همچنین دانلود ارائه رجیستری تعمیر (لینک دانلود در زیر). هر دو پرونده را به دستگاه آلوده انتقال اولین اجرا تعمیر رجیستری و سپس اجرا اسکن کامل را با حذف نرم افزارهای جاسوسی توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف XP Defender

پاسخ دهید