XP Internet Security Plus 2013

Fake Antispyware

XP Internet Security Plus 2013–چگونه برای حذف این برنامه آنتی ویروس جعلی است؟501 502

XP Internet Security Plus 2013 برنامه آنتی ویروس جعلی از یک خانواده از اسکنر های امنیتی سرکش به نام Braviax است. این برنامه توسط مجرمان اینترنتی توسعه داده شد و آن را با استفاده از استراتژی های فریبنده به زور کاربران کامپیوتر به خرید کلید مجوز غیر قابل استفاده. در حالی که این برنامه ندارد یک ویروس اسکن موتور و نرم افزارهای مخرب تعریف پایگاه داده امنیت را انجام می دهد اسکن و نشان می دهد که لیست های طولانی از عفونت های امنیتی شناسایی ظاهرا در کاربران کامپیوتر پیدا نشد. این اومدی مورد استفاده برای ترساندن کاربران کامپیوتر به اعتقاد داشتند که کامپیوتر خود را با پر خطر عفونت های مخرب و ویروس آلوده است.

XP Internet Security Plus 2013 است فقط تقلید از برنامه های آنتی ویروس مشروع و و آن نباید اعتماد باشد نه باید خریداری. متوجه است که این برنامه مخرب قادر به تطبیق نام آن را با توجه به چه سیستم عامل آن infiltrates – بر روی یک کامپیوتر ویندوز 7 سیستم عامل در حال اجرا این سرکش خاص است نظر می رسد به عنوان برنده 7 اینترنت امنیت همراه 2013 و بر روی یک کامپیوتر با ویندوز ویستا آن خود را به عنوان ویستا امنیت اینترنت همراه 2013 نشان خواهد بود. توجه کنید که برای رسیدن به این هدف فریبنده از فریب کاربران کامپیوتر این نرم افزار جعلی نه تنها نشان می دهد که اسکن امنیتی جعلی و وانمود به تشخیص عفونت های امنیتی متعدد اما همچنین تغییر ورودی رجیستری سیستم عامل نفوذ. XP Internet Security Plus 2013 اجرای نرم افزار نصب شده را غیر فعال و مرورگرهای اینترنتی hijacks.

xp internet security plus 2013 XP Internet Security Plus 2013

کاربران کامپیوتر باید درک است که XP Internet Security Plus 2013 کلاهبرداری و هیچ یک از اطلاعات که آن را نشان می دهد (امنیت اسکن، هشدار پاپ آپ، و غیره) واقعی. رایج ترین مجرمان اینترنتی تروجان ها و پیغامهای هشدار امنیتی جعلی آنلاین برای نفوذ به کامپیوتر کاربر استفاده می کنند. برای جلوگیری از عفونت با چنین اسکنر امنیت سرکش یکی همیشه باید برنامه های آنتی ویروس و antispyware مشروع استفاده کنید. به کار مجرمان اینترنتی یکی از پیچیده تر همچنین سیستم عامل خود را و همه باید نگه دارید (فلش، جاوا و غیره) روز نصب نرم افزار. اگر شما این برنامه اسکن رایانه شما برای عفونت های امنیتی شما می توانید مطمئن شوید که کامپیوتر خود را با نرم افزار آنتی ویروس جعلی نفوذ – نیست آن را اعتماد و استفاده از این راهنمای حذف آن را از رایانه خود حذف.

نحوه حذف XP Internet Security Plus 2013

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره برنامه XP Internet Security Plus 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام باز پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک بر روی “فعال”: 509

511 512 513 3425 814615 3990 515

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد XP Internet Security Plus 2013 فکر می کنم که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه های منظفة والغسيل اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما می توانید دانلود توصیه می شود پاک (استفاده از دکمه زیر) و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس جعلی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Internet Security Plus 2013

پاسخ دهید