XP Total Security 2013

دسته‌بندی نشده

Xp Total Security 2013 عفونت کامپیوتر از خانواده Rogue.FakeRean Braviax سرکش ضد جاسوس افزار برنامه است. این عفونت سرکش ضد جاسوس افزار برنامه زیرا این نمایش نتایج تقلبی اسکن، هشدار امنیتی جعلی hijacks کاوشگر وب و شما برای اجرای برنامه های کاربردی ویندوز خود را مشروع اجازه محسوب می شود. این scareware از طریق هک وب سایت است که تلاش برای نصب نرم افزار با بهره برداری از آسیب پذیری های بر روی کامپیوتر شما ترویج شده است. آن نیز از طریق تروجان است که وانمود می شود برنامه های مشروع است، اما هنگامی که شما آنها را اجرا عفونت به جای نصب خواهد شد ترویج است.

وقتی که نصب شده, Xp Total Security 2013 برای شروع هر بار که شما سعی می کنید برای راه اندازی برنامه روی رایانه شما پیکربندی می شود. هنگامی که شروع وانمود خواهد شد را برای رایانه خود را اسکن و سپس نمایش فایل آلوده متعدد. اگر شما در تلاش برای حذف این عفونت، هر چند، آن شما به خرید اولین برنامه فوری خواهد شد. به عنوان نتایج اسکن تمام جعلی، لطفا آنها را نادیده بگیریم. Xp Total Security 2013 همچنین تلاش برای محافظت از خود را از حذف شدن توسط هر برنامه ای که شما سعی می کنید برای اجرای فسخ. هنگامی که آن را خاتمه برنامه پس از آن که پرونده با عفونت تروجان BNK.Win32.Keylogger.gen آلوده حالت آن خواهد شد. به عنوان فایل های خود را آلوده نمی, لطفا از این پیام چشم پوشی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Total Security 2013

در حالی که عفونت است آن نیز انواع هشدارهای امنیتی است که به فکر می کنم که رایانه شما یک مسئله امنیتی جدی است worded می نمود. این هشدار عبارتند از:

درست مانند نتایج اسکن این هشدار امنیتی جعلی و باید نادیده گرفته شده است. سرانجام, Xp Total Security 2013 را ربودن مرورگر وب خود به طوری که شما نمی تواند وب سایت مراجعه کنید. هنگامی که شما تلاش برای وب سایت، شما جای یک صفحه که می گوید که صفحه شما در حال دیدن ممکن است خطر امنیتی قابل نمایش هستند.

بدون شک، این برنامه به شما ترساندن به طوری که شما سپس آن را خرید کنید کامپیوتر شما آلوده فکر ایجاد شد. لطفاً این برنامه خرید، و اگر شما در حال حاضر، لطفا تماس با شرکت های کارت اعتباری شما و اختلاف این اتهامات را بیان کرد که این برنامه یک عفونت کامپیوتر و کلاهبرداری است.

چگونه هشدار جعلی توقف Xp Total Security 2013

برای ثبت نام Xp Total Security 2013 و توقف آن هشدار جعلی، کلید مجوز جعلی زیر را استفاده کنید.

Xp Total Security 2013 ثبت نام کد: 3425-814615-3990

توجه داشته باشید : این کد Xp Total Security 2013 از رایانه شما حذف خواهد شد، آن را فقط هشدار مزاحم و پیام متوقف خواهد شد.

Xp Total Security 2013 خودکار ابزار حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Total Security 2013

پاسخ دهید