Zoomex Hijacker

Browser Hijacker

ویروس ZoomEx (Zoomex Hijacker مرورگر) چیست؟

ویروس Zoomex 503 (ZoomEx) است نرم افزار توزیع شده توسط zoomex.net 507 508 در انواع وب سایت ها و شخص ثالث نرم افزار، که ظاهرا اجازه می دهد تا کاربران را به طور خودکار بزرگ و زوم به هر عکس در فیس بوک, اما توزیع های مبتنی بر گسترش FBPhotoZoom، Zoomex حمله کرد حریم خصوصی کاربران رایانه و entraps قربانیان ZoomEx است و خود را حامیان شرایط، که ممکن است شامل نصب سخت و نرم افزارهای جاسوسی بدون اجازه، و همچنین به عنوان نصب افزودنی های ناخواسته ZoomEx و الحاقات

ZoomEx Zoomex Hijacker

قربانیان آلوده ZoomEx بدون اجازه اغلب تبلیغات هرزنامه ، ویژه شکایت تبلیغات قرار داده شده در متن از طریق متن بالا بردن adware بستر. تبلیغات ZoomEx خواسته می شود ممکن است همچنین در پنجره های بازشو ظاهر می شود و حاوی پیوندهایی به آدرس دامنه مخرب.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Zoomex Hijacker

ZoomEx با کانن ZoomEx دوربین دانلود محتوا, اشتباه گرفته شود، اما لطفا توجه داشته باشید دانلود نرم افزار از منبع محبوب می تواند بسیار مضر، توزیع به عنوان بسیاری از محصولات بسته نرم افزاری نرم افزار با حمایت سیستم عامل نرم افزارهای جاسوسی و adware مشروعیت (CNET Downloads), همچنین به عنوان مرورگر معترضين در استان کرمان مانند CouponDropDown و Incredibar به منظور افزایش جریان درآمد غیر اخلاقی.

خطرات ویروس ZoomEx

  • ZoomEx مه نصب بر روی یک کامپیوتر بدون اجازه 532 از مالک، اغلب همراه با برنامه های شخص ثالث نرم افزار shareware و لینک های مخرب اسپم است که ممکن است شامل اسپم ایمیل های ناخواسته و اسپم پست فیس بوک.
  • ZoomEx متصل به مرورگرهای اینترنتی را به عنوان شیء کمکی کاوشگر صورت افزودنی های نوارهای ابزار افزودنی و افزونه. اشیا راهنمای کاوشگر این نیز ممکن است شامل ارسال های شخص ثالث بدون اجازه صاحب کامپیوتر.
  • ZoomEx اجازه می دهد تا شخص ثالث نرم افزارهای مخرب دسترسی به سیستم های کامپیوتری، 540 مهمترین سیستم عامل که تولید 542 بی جا تبلیغات. اشخاص ثالث توانایی برای دسترسی به اطلاعات خصوصی از جمله فعالیت های مرورگر تاریخچه مرورگر و داده های کاربر است.
  • ZoomEx شخص ثالث نرم افزارهای مخرب می تواند 548 ربودن تنظیمات مرورگر 550 از جمله صفحات خانه (صفحات راه اندازی) و ارائه موتورهای جستجو است که باعث می شود مرورگر به 552 تغییر مسیر به آدرس مخرب 554 زمانی که تلاش برای بازدید از سایت های خاص و یا جستجو در اینترنت از طریق نوار آدرس مرورگر.

چگونه برای حذف ZoomEx ویروس ها و بدافزارها شخص ثالث

1. حذف برنامه های ZoomEx (برنده)

1. دسترسی به صفحه کنترل Windows و حرکت به لغو نصب برنامه یا اضافه و حذف برنامه (بسته به نوع سیستم عامل ویندوز).

Uninstall Virus Zoomex Hijacker

2. یافتن ZoomEx و نرم افزار شخص ثالث مرتبط در لیست برنامه های نصب شده و دوبار کلیک کنید نرم افزار آن را پاک کنید (و یا آن را برجسته سازی و کلیک بر روی دکمه لغو نصب / یا کلیک راست و انتخاب حذف).

ZoomEx Virus Zoomex Hijacker

همچنین توجه داشته باشید، نرم افزار، شاخه، تورنت و دیگر رایگان و رسانه های مرتبط با وب سایت ها از اینترنت ممکن است با برنامه های شخص ثالث همراه است. اگر محتوای آزاد را دانلود کرده باشید لطفا موارد شکافت. دانلود اغلب استفاده از سیستم عامل غیر اخلاقی برای کسب درآمد.

2. حذف نوار ابزار ZoomEx افزودنی فرمت،

چگونه برای حذف ZoomEx از کاوشگر اینترنت.

هنگامی که شیء کمکی کاوشگر وجود دارد, اغلب به سیستم کنار افزودنی فرمت پلاگین یا نوار ابزار نصب برنامه است. گاهی اوقات این برنامه باید قبل از حذف شدن بعنوان پیوست مرورگر لغو نصب شود. –بنابراین مطمئن به حذف ZoomEx قبل از حذف شیء کمکی کاوشگر شوید.

گوگل کروم 578

1. کلیک کنید روی سفارشی کردن و کنترل آیکون (آچار، میله های 3) در کنار نوار آدرس و حرکت به ابزار > پسوند.

2. برای Zoomex جستجو و حذف پسوند را با کلیک کردن روی آیکون trashcan در کنار آن.

موزیلا فایرفاکس 586

1. کلیک کنید ابزار و افزودنیهای فایرفاکس را انتخاب کنید. (Ctrl + Shift + A)

2. در پسوند و افزونه زبانه جستجو برای Zoomex حذف افزونه ZoomEx.

مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 598

1. کلیک کنید ابزار و افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید.

2. در نوارهای ابزار و الحاقات زبانهها جستجو برای ZoomEx و آن را حذف کنید.

3-اسکن با استفاده از نرم افزار ضد مخرب (بدافزارها حذف/رفع)

Spyhunter نرم افزار ضد بدافزارها ترین توصیه می شود استفاده می شود برای اسکن شناسایی و حذف مخرب، از جمله مرورگر معترضين در استان کرمان و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مربوط به ZoomEx است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Zoomex Hijacker

پاسخ دهید